Kurtlar Vadisi Pusu’da Bu Hafta Nefesler Tutulacak !

7 05 2009

https://i2.wp.com/4.bp.blogspot.com/_TePGJXe_uIg/SgHAAQu_2oI/AAAAAAAADSc/yte9Yqt5mbk/s320/58_1.jpg
Kurtlar Vadisi Pusu  57.Bölüm’ü Anımsarsak Geçtiğimiz Hafta Elvan’nın Ölümüyle Final Yapılmıştı , Kurtlar Vadisi Pusu  58. Bölümde de Büyük Olasılıkla Elvan , Halo , Polat Ve Muro 4 Lüsü Arasında Gel Gitler Yaşanacak Gibi Görünüyor.
Elvan Cinayetini İşleyen Kişi Ortaya Çıkacak Gibi Bu Cinayeti İşleyen Kim Bir Düşünürsek Akla 3 İsim Gelecektir İskender , Cavit , Muro Ancak Cinayeti Bu 3’lünün İşlemediği Ortaya Çıkıyor . ..

Bu 3 Lü İşlemesede Bu 3 Lüden Biri Cinayet Emri Veren Kişi Cinayeti İşleyen Kişinin ise Ferman Sarıbaş Adlı Kişinin Olduğu Sanılıyor Ama Bilinmez bir İsim Olduğu Kesin. eee Halil İbrahim Kapar Namıdeğer Halo Dayı … Bu Cinayeti Araştıracak Kimin İşlediği Ve İşlettiği Yönünde Kararlar Alacak Sanırım Muro’yu Öldürmek İçin Harekete Geçecek Çünkü Muro , Cavit , Polat Sistemini Bir Hatırlayalım…
https://i0.wp.com/1.bp.blogspot.com/_TePGJXe_uIg/SgHAAXMoaMI/AAAAAAAADSk/WQhZdgSpFO4/s320/58_4.jpg
Ama Bir Takım Olaylar Nedeniyle Öldüremiyecek , Polat İse Birşeyler İçin Halo Dayı’nın Evini Ziyarete Gidecek Tabii Halo Dayı’nın Tavrı , Siniri Malum.. Altta Kalmamak İçin Polat’a Önyargılı Davranacak Ve Davranıyorda Zaten Böylelikle Polat’ı vuracak Fakat Polat Ölmeyecek Halo Dayının Akibeti İse Meçhul Olarak Bilinsede Polat Halo Dayı’yı Ne Öldürecek Nede Yaralayacak hiç Bir Şey Yapmayacak Ama Kimsenin Tahmin Edemeyeceği Kadar İşler Karışacak … Ve Fuat Tamer Tataroğlu , Gamze … Geçtiğimiz Hafta Otobanda Hız yapıyorlardı Ve Öylece Kalmıştı Fuat Gamzeyi bir yere Götürecek Ve Beklenmedik Bir Şeyler Yapacak.. Kazımda Sanırım Memati’nin Emri Üzerine bir Mekan Basıyor ….

Kısaca Kurtlar Vadisi Pusu Yine Sistematik bir Bölüm Peşinde…

Reklamlar

İşlemler

Bilgi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s
%d blogcu bunu beğendi: